Woodsign – Podpis prírody v tvojich rukách

O projekte

Keď sa pozrieme do letokruhov minulosti zistíme, že človek je spätý s prírodou a miluje čokoľvek z nej od nepamäti. Hľadáme čaro v kvalite, precíznosti, detailoch, či pocitoch. Príroda stvorila jedinečný materiál na ktorom nám ukazuje cit pre tieto veci. Je ním drevo. Projekt „Woodsign – Podpis prírody v tvojich rukách“ je v našich končinách jedinečný projekt. Skrývajú sa za ním nielen stovky hodín tvrdého vzdelávania a zlepšovanie procesu výroby, ale taktiež poctivo strávený čas nad každým výrobkom.

Prečo kúpiť pero z WoodSign

Sme prvý slovenský ručný výrobca luxusných exekutívnych pier

  • Kladieme dôraz na prvotriednu kvalitu
  • K zákazníkovi pristupujeme individuálne
  • Výzvy, spolupráce, rast sú nám blízke
  • dokážeme ti vytvoriť pero na mieru
  • Pera woodsign sú len z prvotriedného materiálu
  • Perá ošetrujeme prírodnou živicou a ľanovým olejom ktoré napomáhajú pero chrániť
  • K peru je možné zakúpiť ručne robené kožené obaly na bežné nosenie
  • Náplne kúpiš v každom papiernictve (keramické i atramentové)

Poštovné je na nás

Poštovné náklady uhradíme za teba, nech sa nachádzaš kdekoľvek

Luxusné darčekové balenie

Každé pero dodávame v ručne vyrobenej drevenej krabičke. Na krabičku je možné vygravírovať logo, venovanie, meno…

Každé pero je unikát

preto kupuješ presne to, čo vidíš na obrázku. Každému kusu venujem individuálnu pozornosť.

Odosielame do 24 hodín

nech zažiješ ten super pocit pri písaní čo najskôr

Príbeh môjho prvého pera

Keďže sa volám Smrek, už moje priezvisko ma predurčilo k tomu, aby som pracoval s drevom. Nie je to len hobby, ale aj láska, vášeň, hrdosť a radosť v jednom. Je to ideálny spôsob ako spomaliť v dnešnom uponáhľanom svete.

Potreboval som pero. Prvé nepíše, druhé je príliš jemné, tretie len škriabe papier. Nič viac. Moje pohľady na bežné písacie potreby boli značne kritické.

Ako spojiť to čo potrebujem, s tým čo je pekné, umelecké, precízne a na čo budem hrdý? Začal som navrhovať, zháňať materiál a postupne zariaďovať svoju dielňu. Často som pozeral na ten zabudnutý kus dreva Wenge, z ktorého som si chcel spraviť prívesok. Bez premýšľania som ho pokreslil, narezal a po prvykrát v živote vysústružil. Prvotná radosť bola vystriedaná vášňou, ktorá pomohla k zrodu celej myšlienky woodsign. V tom momente som chcel vdýchnuť nový život a dať druhú šancu všetkému drevu, ktoré niekto vyhodil, alebo ho príroda pre nás odložila hlboko do svojich hlbín.

V mojej ponuke nájdete perá z rôznych exotických drevín, ale aj zopár netradičných kúskov, ako napríklad 7500 rokov starý subfosílny dub z moravy, ktorý ležal hlboko v bažinách, bahenny dub z Pražskej stromovky, či pero z vraku lode zo 17.storočia. Moju nádhernú paletu drevín momentálne tvorí okolo 50 ruhov dreva z celého sveta. Moje perá nájdete u zákazníkov aj na miestach ako Kanada, Pakistan, Austrália či Juhoafrická republika.